Головна
Пошук
e-mail
Березнівський Економіко-Гуманітарний Шевченківський район, адміністрація, рада
Ласкаво просимо на офіційний сайт.

 
Колектив

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут ви можете знайти інформацію про наш навчальний заклад.

"Ми любимо тебе, ліцей! - Звучить із вуст його вихованців. Їх захоплюють уроки, мудрі та добрі педагоги, заняття в хореографічній та вокальній студіях, туристичні походи, газета "Ліцеїст", інтелектуальні змагання, робота у науковому ліцейному товаристві "Інтелект", та органах шкільного самоврядування "Партнер"". 

Оголошення про добір учнів
Sunday, 18 March 2012

ОГОЛОШЕННЯ!

 

Березнівський навчально - виховний комплекс „економіко - гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"  оголошує добір учнів до  5 класу (профіль: філологічний, математичний), 7 класу (профіль: філологічний). Набір у 10 клас (профіль: філологічний, математичний).

 


Подробнее...
 
Успішний захист наукових робіт у МАН
Sunday, 18 March 2012

Вітаємо Бойчук Вікторію (ученицю 10-А класу) та вчителя Боровець Т.В. з перемогою у ІІ етапі  МАН (ІІ місце, математика) , а також Бойчук Катерину (ученицю 10-Б класу) та вчителя історії Прокопчук О.О. з перемогою у ІІ етапі  МАН, секція «Етнологія».

 
Юне обарування
Saturday, 17 March 2012

Вітаємо Хом'як Аліну, ученицю 4 класу, яка взяла участь в районній олімпіаді «Юне обдарування» і здобула ІІІ місце з предмету «Українська мова».

 
Краса врятує світ
Thursday, 15 March 2012

В рамках місячника суспільно-гуманітарних наук вчителем світової літератури Науменко Л.Л. проведений конкурс фотографії «Краса врятує світ». Ліцеїсти активно взяли участь у цьому конкурсі. Оголошення переможців конкурсу відбудеться на закритті місячника.

 
Свято 8 березня
Friday, 09 March 2012

7 березня 2012 року в закладі відбулося свято, присвячене святу весни 8 березня. Учні 10-Б класу та їх  класний керівник Ільчук М.П. привітали жіночий колектив з цим святом та організували цікавий і урочистий концерт.

 
Миттєвості місячника фізико-математичних наук
Wednesday, 07 March 2012
 
Кращий математик ліцею
Thursday, 01 March 2012
Протягом листопада-лютого в закладі проходив конкурс «Кращий математик ліцею». Організувала конкурс вчитель математики Боровець Т.В. Конкурс проходив в 4 етапи, на кожному з яких учні мали змогу випробувати свої сили, розв'язуючи запропоновані завдання. Перемогу серед 5-7 класів здобув Сульжик Роман (7-А клас), серед 8-9 класів - Ренжина Олена (9-А клас), серед 10-11 класів - Бойчук Вікторія (10-А клас).
На світлині призери конкурсу разом з організатором Боровець Т.В.
 
Зустріч з пожежниками
Sunday, 26 February 2012

В зв'язку зі значним зростанням в державі (за січень-лютий поточного року) кількості нещасних випадків з летальними наслідками серед неповнолітніх, за пропозицією районного відділу УМНС України в Рівненській області (лист від 17.02.2012 № 11/72), протягом 23-24 лютого 2012 року проведено позапланові Дні знань з основ безпеки життєдіяльності населення.

В рамках Днів в закладі проведено роз'яснювально-профілактичні заходи серед дітей та  розповсюджені серед батьків звернення МНС України.

Подробнее...
 
Вчитель року
Friday, 24 February 2012

На виконання наказу відділу освіти районної державної адміністрації від 14.11.2011  №128 «Про підсумки  районного  туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2012», відповідно до листа Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від в м. Рівне  проводився конкурс у номінаціях: українська мова та література, біологія, англійська мова, фізична культура, етика.


Подробнее...
 
Зустріч випускників
Wednesday, 01 February 2012

Уже за традицією, щороку в кінці січня в нашому навчальному закладі проводиться урочистий вечір зустрічі випускників. Повернувшись у рідні стіни вони, ніби, поринають у безтурботні шкільні роки.


Подробнее...
 
Мовно-літературний конкурс
Thursday, 08 December 2011

Вітаємо Масяк Іванну (ІІ місце), Тихончук Наталію (ІІІ місце) та їх вчителя Люшину В.М,, які посіли призові місця у ІІ етапі ІІ Міжнародного мовно-літературно конкурсу.

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 23 - 33 из 268